Myślę że to pytanie nurtuje każdego studenta który ukończył wymarzony kierunek, a teraz oczekuje zatrudnienia w wyuczonym zawodzie, którego brak. Czy kolejny papierek coś pomoże?
Oczywiście że tak! Nowy kierunek, to nowe umiejętności. Mówimy na to ładnie- poszerzanie horyzontów- ale to rzeczywiście prawda. Nieważne czy mamy już pracę czy wciąż jej szukamy, powinniśmy dbać o samorozwój. Oprócz naszej samo satysfakcji, doceni to również nasz przyszły lub tez obecny szef.
Przejdźmy więc do konkretów. By rozpocząć studia podyplomowe, musimy posiadać kwalifikacje co najmniej pierwszego stopnia, czyli studia licencjackie. Następnie przeanalizujmy jakiego kierunku chcemy się podjąć. Mamy dwie opcje do wyboru: możemy kształcić się w zakresie ukończonych już studiów w celu poszerzania zdobytej już wiedzy, lub wybrać zupełnie nowy kierunek, ponieważ poprzedni nie zapewnił nam racji bytu. Niestety faktem jest, że nie każdy na ów studia może sobie pozwolić. Jak zawsze wszystko „rozbija się” o pieniądze.
………
– walidacja metod analitycznych
– szkolenia iso 22000
– Fotoprzekaźnik Sick
– wzorcowanie suwmiarek
– Rysunek Techniczny Maszynowy i Komputerowy Zapis Konstrukcji
– pomoc medyczna helper rozmówki
– Badania i pomiary w elektroenergetyce Orlik
– Vademecum elektryka Poradnik elektryka
– hologram els poznań
– hologram na els